Blog

Smiling young woman looking at her telephone near the railings

Miej całą firmę w zasięgu ręki dzięki aplikacji mobilnej emplo

Podczas pracy zdalnej, wyjazdu służbowego, w drodze do biura – korzystaj z wybranych funkcjonalności firmowej platformy na ekranie telefonu. Sprawdź, jak możesz oszczędzać czas i być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie dzięki aplikacji mobilnej emplo.

Kontakt ze współpracownikami

Chcesz się szybko skontaktować z kolegą z pracy, ale nie znasz jego numeru telefonu? Żaden problem! Wpisz w wyszukiwarkę emplo jego nazwisko, a następnie otwórz jego profil. Po kliknięciu w numer telefonu lub adres e-mail możesz od razu zadzwonić lub wysłać mu wiadomość.

Bieżąca praca

Musisz szybko pobrać ważne firmowe dokumenty, np. prezentacje czy raporty? Pracujecie nad wieloma projektami w  różnych grupach? Nie chcesz, aby ominęły Cię ważne informacje? Przeglądaj wybrane dyskusje i dokumenty w swoim telefonie. Dzięki aplikacji będziesz mieć dostęp do firmowej wiedzy zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Zgłaszanie nieobecności

Niespodziewany wyjazd? Nagła choroba? Chcesz zgłosić nieobecność w pracy? Zrób to w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Wybierz z listy rodzaj nieobecności, np. urlop wypoczynkowy lub zwolnienie lekarskie, zaznacz wybrane daty, a następnie wyślij wniosek do akceptacji przełożonego. Kiedy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, dostaniesz automatyczne powiadomienie w aplikacji.

Aplikacja mobilna emplo pozwoli Ci na znacznie więcej!

Korzystasz z platformy emplo w swojej pracy? Pobierz naszą aplikację mobilną na na telefon: iOS, Android – miej całą firmę w zasięgu ręki.

 

Twoja firma nie ma jeszcze emplo? Porozmawiaj z nami o Waszych potrzebach – razem wybierzemy funkcjonalności, które ułatwią komunikację i usprawnią Wasze wewnętrzne procesy. Następnie pobierzcie aplikację mobilną i bądźcie na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w firmie!

Umów demo

Related Posts