Komunikacja wewnętrzna

Zautomatyzuj obieg informacji wewnątrz organizacji. Zadbaj o komunikację w swojej firmie. Skróć czas obsługi wielu wewnętrznych procesów i usprawnij pracę całej firmy.

Prowadź skuteczną komunikację góra-dół

Aktualności firmowe

Grupy dyskusyjne

Efektywność zaczyna się od komunikacji wewnętrznej

Profile pracowników z wyszukiwarką

Chcesz się skontaktować z konkretną osobą, ale nie znasz jej numeru telefonu? Chcesz sprawdzić, kto jest jej przełożonym lub jakie ma stanowisko? Informacje na temat pracownika szybko odnajdziesz w jego indywidualnym profilu.

Struktura firmy

Do Twojej firmy dołączają nowe osoby? Pracownicy zmieniają stanowiska? Zamieść w emplo przejrzystą strukturę organizacji. Ułatw pracownikom szybsze zrozumienie, kto pełni konkretne role w organizacji i jakie są zależności pomiędzy zespołami, działami i spółkami.

Wydarzenia

Osiągaj jeszcze więcej, zarządzając efektywnością

Wdrożenie emplo jest naprawdę proste! Nasi specjaliści pomogą Ci od samego startu aż do uruchomienia instancji – także podczas wyboru odpowiednich modułów, z których złożona będzie Twoja instancja. Podzielone są one na 3 obszary: digitalizację procesów, komunikację wewnętrzną i zarządzanie efektywnością.

Komunikacja to najważniejsza część dla poprawnego działania każdej instancji. Moduły, takie jak grupy dyskusyjne, aktualności firmowe czy profile pracowników pozwalają stworzyć całą przestrzeń dla dalszych działań na instancji.

Obszar komunikacji wewnętrznej obejmuje:

Grupy dyskusyjne

Zapraszaj pracowników do grup, w których możecie przesyłać artykuły, informacje oraz wiadomości. Zdecyduj, czy będzie to grupa prywatna, czy publiczna.

Aktualności firmowe

Zamieszczaj posty i artykuły, które będą dostępne dla Twoich współpracowników. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz na swoim wallu, takim jak w popularnych serwisach społecznościowych.

Wydarzenia

Coś ciekawego dzieje się w Twojej organizacji? Planujesz integrację? Stwórz wydarzenie i zaproś dowolną osobę ze swojej firmy.

Profile pracowników

Wszystkie najważniejsze informacje na temat pracowników w zasięgu ręki. Każdy korzystający z emplo posiada własny profil, który może uzupełniać o najistotniejsze dane.

Struktura firmy

Z tym modułem w każdej chwili sprawdzisz obowiązującą strukturę organizacji: przełożonych bezpośrednich i matrycowych, współpracowników czy zespół.

Instant feedback

Udał się wspólny projekt? Nawiązaliście nową współpracę, a może wręcz przeciwnie? Pochwal lub oceń negatywnie współpracownika za pomocą tego modułu. Informacje pojawią się na jego profilu.

Streaming wideo

Dodawaj pliki wideo w popularnych formatach bezpośrednio na platformę. Wzbogacaj artykuły, bazy wiedzy, wiadomości oraz grupy.
Dowiedz się więcej 🡢

Personalizacja

Dopasuj emplo do potrzeb swojej firmy. Przystosuj stronę logowania, powiadomienia mailowe i wygląd instancji do stylistyki swojego intranetu.
Dowiedz się więcej 🡢

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!