O nas

Czuliśmy niedosyt, przyglądając się procesom wewnętrznym w firmach. Były niedostosowane do zmieniającej się rzeczywistości, powodowały frustrację pracodawców i pracowników. Chcieliśmy to zmienić.

Dlaczego powstało emplo

Chcieliśmy, aby firmy prowadziły efektywną i angażującą komunikację na wszystkich szczeblach organizacji.

Chcieliśmy uprościć i przyspieszyć wewnętrzne procedury, które zajmowały zbyt wiele czasu przełożonym i pracownikom.

Chcieliśmy, aby zarządzanie zespołami było prostym i przyjaznym procesem, który przekłada się na dobre wyniki biznesowe.

Byliśmy przekonani, że technologia może w tym pomóc, jednak nie znaleźliśmy narzędzia, które w pełni odpowiadało na konkretne potrzeby firm. Dlatego w 2012 roku stworzyliśmy je sami. Dziś nasza platforma internetowa ułatwia codzienną pracę tysiącom zadowolonych pracowników i zaspokaja potrzeby firm w zakresie komunikacji na wielu poziomach.

Jesteśmy częścią Grupy Pracuj

Grupa Pracuj jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, która wspiera organizacje w procesach rekrutacji, utrzymania oraz rozwoju pracowników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bliskim kontaktom z klientami możemy oferować rozwiązania dopasowane do potrzeb pracodawców i pracowników. Wiemy, jak technologia może ułatwić im codzienną pracę. Wiemy, czego potrzebują do realizacji celów. Pomagamy im je osiągnąć.

grupa-pracuj-logo

Nasz zespół

Zespół emplo tworzą pasjonaci nowych technologii, komunikacji wewnętrznej oraz obszaru HR. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z naszego produktu. Oferujemy im nie tylko narzędzie, lecz także dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i zapewniamy pomoc na każdym etapie kontaktu z emplo.

Paweł

Alicja

Grzesiek

Asen

Marcin

Ilona

Maciek

Dominika

Gosia

Ania

Mikołaj

Krzysiek

Edyta

Michał

Paweł

Krzysiek

Ola

Masz do nas pytania? Skontaktuj się z nami