Dopasuj emplo do swojej firmy!

Moduł personalizacji

Identyfikacja wizerunkowa marki jest ważna dla każdego biznesu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy moduł personalizacji. Wyróżnij swoją instancję i podkreśl jej przynależność  do organizacji. 

Kluczowe zalety

Moduł personalizacji powstał ze względu na indywidualne potrzeby organizacji. Pozwala jeszcze lepiej zintegrować platformę emplo z wewnętrznym intranetem i brand bookiem firmy. 

Stały dostęp do informacji

Jesteś w trakcie procesu onboardingu? emplo przypomni Ci o kolejnych etapach, które masz przed sobą! Najważniejsze informacje są stale wyświetlane w “Aktualnościach”.

Kreowanie własnych procesów

Dodaj logo w różnych miejscach instancji emplo. Spraw, by cały intranet dostępny dla pracowników był spójny wizualnie i zadbaj o employer branding.

Kontrolowany przebieg onboardingu

Twój zespół lub jego członek uczestniczy w procesie onboardingu? Sprawdź, na jakim jest etapie. Przypomnij o zadaniach do wykonania lub pochwal zaangażowanie i szybkie wypełnienie zadań. 

Wyróżnij swój intranet!

Podkreśl swoją markę w emplo. Z modułem personalizacji jeszcze lepiej zintegrujesz pracowników z platformą oraz uspójnisz ją z intranetem. Możesz dodać elementy z brand booka swojej organizacji. W miejscu dotychczasowego logo platformy, teraz możesz wstawić własne. Wszyscy członkowie organizacji będą wiedzieć, że korzystają z firmowego narzędzia.

Prosto z emplo!

Stale dopasowujemy platformę do potrzeb naszych użytkowników. By usprawnić proces przepływu danych (nie tylko wewnątrz organizacji), zmodyfikowaliśmy nasze wnioski. Z modułem personalizacji możesz dodać logo do wydruków PDF.    W razie potrzeby możesz je wydrukować i przekazać na potrzeby zewnętrznego audytu czy do urzędu – dokumenty będą sygnowane logo Twojej organizacji.

Co nowego wprowadza moduł?

Moduł personalizacji powstał ze względu na indywidualne potrzeby organizacji. Pozwala jeszcze lepiej zintegrować platformę emplo z wewnętrznym intranetem i brand bookiem firmy. 

Wyróżnij swój intranet!

Logo firmy będzie widoczne już od momentu logowania na instancję. Z dedykowanymi uprawnieniami oraz modułem personalizacji możesz je zmieniać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Samodzielnie zdecyduj i wybierz, jaki symbol zobaczą Twoi pracownicy.

Zmiany we wnioskach firmowych

Wnioski firmowe to jeden z najważniejszych modułów w emplo. Z personalizacją możesz je zoptymalizować pod kątem potrzeb swojej firmy. Wszystkie pliki PDF, które pobierzesz z instancji, będą oznaczone logo Twojej firmy.

Favicon

Dezorganizacja wkrada się, gdy masz otwartych wiele kart przeglądarki. Wyróżnij emplo na tle pozostałych. Dodaj własny favicon, który od razu będzie odznaczał się wśród innych – może być to Twoje logo albo wspólnie ustalony symbol. 

Powiadomienia mailowe

W dobie phishingu i oszustw internetowych warto zadbać o bezpieczeństwo danych. Przekaż pracownikom informację, by nie otwierali wiadomości nieznanego pochodzenia, a powiadomienia z emplo wzbogać o emblemat firmy. W ten sposób wszyscy będą mieć pewność, że otwierają bezpieczny link. 

Dlaczego warto zadbać o identyfikację wizualną marki w emplo?

Jak jeszcze możesz wzbogacić emplo?

emplo to platforma składająca się z wielu modułów, które możesz modyfikować zgodnie z potrzebami firmy. Sprawdź pozostałe, by poznać i zwiększyć możliwości swojej instancji.

Wnioski firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» 17 gotowych szablonów wniosków firmowych.
» Prosty i wielofunkcyjny kreator tworzenia wniosków.
» Procesowanie wniosków w tym multiakceptacja. 

Dowiedz się więcej 🡢

Baza wiedzy

Przygotuj firmową bazę wiedzy, w której umieścisz artykuły zgodnie z zaplanowanymi kategoriami. Decyduj, czy będą one prywatne, czy publiczne.

» 6 przygotowanych wcześniej artykułów.
» Możliwość embedowania filmów oraz dodawania zdjęć.
» Własna struktura oraz kategoryzacja artykułów w bazie wiedzy. 

Dowiedz się więcej 🡢

Streaming wideo

Dodawaj pliki wideo w popularnych formatach bezpośrednio na platformę. Wzbogacaj artykuły, bazy wiedzy, wiadomości oraz grupy.

» Bez dodatkowych serwerów.
» Bezpieczeństwo plików i brak ryzyka dostępu dla osób niepowołanych.
» Własny odtwarzacz. 

Dowiedz się więcej 🡢

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!