Wzbogać swoją komunikację o wideo!

Moduł streamingu wideo

Moduł filmów to sposób na nowoczesną komunikację z pracownikami. W emplo podążamy za najnowszymi trendami i wprowadzamy je jako nowe funkcjonalności na Twojej instancji.

Kluczowe zalety

Wideo to jeden z bardziej przystępnych sposobów przekazywania wiadomości. Pozwala udzielić wiele informacji w krótkim czasie i prostej formie. W komunikacji wewnętrznej uzupełnia szkolenia, bazy danych czy procesy onboardingowe. System został zaprojektowany tak, aby móc publikować materiały w najpopularniejszych dostępnych rozszerzeniach m.in.: mov, flv, avi, mp4, mpg.

Bez dodatkowych serwerów

Nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na dyskach zewnętrznych. Nie musisz więcej korzystać z innych serwisów ani embedować plików. Wszystkie materiały, które dodajesz bezpośrednio, trafiają na Twoją instancję.

Bezpieczeństwo plików

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego moduł został zaprojektowany tak, by wszystkie pliki były odpowiednio chronione. Nie musisz obawiać się, że osoby niepowołane będą miały do nich dostęp.

Własny odtwarzacz

Moduł oferuje własny, dedykowany odtwarzacz. Wgrane pliki wideo wyświetlane są bezpośrednio w emplo, bez zbędnego przenoszenia do innych kart czy zakładek.

Jak wykorzystać wideo w emplo?

Wideo w komunikacji wewnętrznej stanowi solidny filar do stworzenia prostej i przejrzystej kultury porozumiewania się pomiędzy górą a dołem i nie tylko. Szczególnie w organizacjach pracujących w trybie zdalnym lub hybrydowym umożliwia przekazywanie pracownikom szczegóły, których nie zawsze jesteśmy w stanie opisać.

Jak mogę wykorzystać moduł?

75% pracowników chętniej sięga do wideo niż maili, artykułów czy raportów.*

Sprawdź, jakie nowe funkcjonalności zyskuje Twoja platforma

Moduł streamingu wideo stanowi rozszerzenie do modułów dostępnych dla instancji w emplo. Z jego pomocą rozbudujesz funkcjonalność komunikacji i bazy wiedzy.

Gdzie na emplo znajdziesz możliwość wgrywania plików wideo?

Artykuły

Rozszerz swój artykuł o dodatkowy content w postaci filmu. Opisujesz nowy cykl szkoleń lub innowację, którą wprowadzacie w firmie? Dodaj wideo, w którym pokażesz, jak krok po kroku wyglądają wszystkie etapy.

Baza wiedzy

Zdecydowana większość osób wybiera wideo jako formę nauki w trybie e-learningu. Przenieś wszystkie szkolenia do emplo. Film zamieścisz jako część artykułu. Ta metoda sprawdza się przy procesach onboardingu, a także podczas wdrożenia nowych procesów.

Wiadomości na tablicy

Pochwal się osiągnięciami zespołu lub przedstaw nowego lidera w sposób przyciągający uwagę pracowników. Z modułem filmowym wzbogacisz posty także o wideo, które dodasz bezpośrednio na instancję.

Grupy prywatne i publiczne

Zarządzasz teamem osób, którym chcesz przekazać najnowsze ciekawostki? Dodaj wideo ze szkolenia, prześlij film z interesującymi materiałami o rozwoju osobisty. Filmy wgrasz zarówno do grup prywatnych, jak i publicznych.

Dlaczego warto umieszczać wideo w komunikacji z pracownikiem?

Poznaj pozostałe moduły

Stwórz najlepsze miejsce do komunikacji, zarządzania efektywnością i procesów w jednym. Wybierz odpowiednie moduły i dopasuj emplo do potrzeb firmy oraz jej pracowników. Możesz dodawać je do swojej platformy w dowolnym momencie.

Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Ciebie…

Onboarding

Wprowadź nowego pracownika do struktur organizacji w sposób usystematyzowany i harmonijny – krok po kroku 

» Automatyzacja procesu.
» Powiadomienia na profilu użytkownika.
» 3 rodzaje zadań do wykonania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Opracuj własne testy, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy pracowników z różnego zakresu. Dodawaj je do procesów onboardingu i nie tylko. 

» Prosty i elastyczny kreator tworzenia testów.
» Wsparcie procesów onboardingu oraz szkoleń w firmach.
» Biblioteki pytań testów dla wygodniejszego oraz szybszego wykorzystania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» 17 gotowych szablonów wniosków firmowych.
» Prosty i wielofunkcyjny kreator tworzenia wniosków.
» Procesowanie wniosków w tym multiakceptacja. 

Dowiedz się więcej 🡢

Porozmawiajmy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!